اصلاحیه آگهی نوبت دوم فراخوان مناقصه عمومی ارزیابی «مشاور ناظر فنی طرح اجرای پایلوت بهینه سازی انرژی در ساختمان‎های منتخب پروژه‌های خدمات انرژی در استان تهران» – مناقصه شماره PIMS 4018-02-02

موارد تغییر یافته در اسناد “فراخوان مناقصه عمومی ارزیابی «مشاور ناظر فنی طرح اجرای پایلوت بهینه سازی انرژی در ساختمان‎های منتخب پروژه‌های خدمات انرژی در استان تهران» – مناقصه شماره PIMS 4018-02-02” به شرح زیر است:

تغییر تاریخ تحویل از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ به روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴

در صفحه ۴: متن ماده ۳ به صورت زیر تغییر کرده است:

مدت زمان انجام طرح مشتمل بر دو بخش دوره اجرای طرح (تا تحویل موقت) و دوره تضمین صرفه‌جویی (تا تحویل نهایی) و به مدت ۱۸ ماه است و لذا دوره اجرای خدمات ناظر طرح با توجه به مشارکت و کمک فنی شرکت ناظر از زمان بررسی و ارزیابی فنی پیشنهادهای مناقصه و اتمام و جمع بندی فعالیت­‎های مجریان پروژه­‎ها به مدت ۲۰ ماه برآورد می­شود.

در صفحه ۴: شماره تماس از ۶۶۰۸۵۱۹۶ به ۶۶۰۸۵۱۸۳ تغییر پیدا کرده است.

در صفحه ۵: شماره فکس از ۶۶۰۸۵۱۹۷ به ۶۶۰۸۵۱۹۶ تغییر پیدا کرده است.

در صفحه ۶: متن قسمت “جلسه قبل از تسليم پيشنهاد” تکمیل و به صورت زیر تغییر کرده است:

جلسه قبل از تسليم پيشنهاد: در صورت نیاز و به تقاضای شرکت­‎کنندگان به­‎منظور پاسخ­گويي به سوالات آنان در مناقصه، حداکثر تا ساعت ۱۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ جلسه‎­ای در دفتر کارفرما تشکيل خواهد شد و پاسخ به سوالات از طریق وب سایت www.eeeb.ir به صورت عمومی اطلاع‎رسانی می­شود و متقاضی شرکت در مناقصه موظف به بررسی وب سایت فوق می­باشد.

در صفحه ۹: بند ۵-۱۸ به شرح اضافه شده است:

در خصوص برآورد کلی قیمت اجرای پروژه­های پایلوت توسط مجریان پروژه­‎ها، با توجه به مولفه­‎های متعدد موثر بر قیمت تمام شده اجرای ممیزی انرژی و اقدامات بهینه­‎سازی در بخش اجرایی، هم اکنون ارائه دقیق برآورد مالی امکان­پذیر نیست. ولیکن مبتنی بر مقادیر تخمینی، هزینه اجرای ممیزی انرژی و اقدامات بهینه­‎سازی در ۳۵ ساختمان بین ۷۰ تا ۹۰ میلیارد ریال تخمین زده می­شود.

در صفحات ۱۴ و ۱۸: کلمه CMVP به تایید صلاحیت در زمینه اندازه­‎گیری و صحه‎­گذاری (M&V) از مراجع ملی و بین المللی تغییر پیدا کرده است.

فایل نهایی فراخوان در لینک زیر ارائه شده است:

۰-Tender Document – Pilot Projects (1398-02-30) – FINAL (2)