کارگاه تخصصی "مدل کسب و کار شرکت­ های خدمات انرژی و دانش بنیان در زمینه بهینه­ سازی انرژی ساختمان" برگزار می‌شود

کارگاه تخصصی مدل کسب و کار شرکت­های خدمات انرژی برگزار میشود

«پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان» ، کارگاه آموزشی «مدل کسب و کار شرکت­های خدمات انرژی و دانش بنیان در زمینه بهینه­سازی انرژی ساختمان» را با تدریس دکتر متیو کندی، متخصص راهبرد و کسب و کارهای بین­اللملی در زمینه انرژی و مشاور ارشد پروژه برگزار می‌کند.

 

«پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان» ، کارگاه تخصصی«مدل کسب و کار شرکت­های خدمات انرژی و دانش بنیان در زمینه بهینه­سازی انرژی ساختمان» را با تدریس دکتر متیو کندی، متخصص راهبرد و کسب و کارهای بین­اللملی در زمینه انرژی و مشاور ارشد پروژه برگزار می‌کند.

مهدی شکوری، معاون پروژه بهینه‌­سازی انرژی و محیط زیست در خصوص هدف برگزاری این پروژه گفت: «از آن­جا که به منظور تسریع روند اجرایی بهینه­سازی انرژی در بخش ساختمان نیاز است تا ظرفیت کنونی شرکت­های خدمات انرژی، دانش بنیان و نوپا در این زمینه به لحاظ کمی و کیفی تقویت شود، برنامه‌ریزی شده است تا کارگاه آموزشی فوق با مشارکت نمایندگان شرکت­های خدمات انرژی، دانش بنیان و نوپا، شتاب­دهنده­ها و استارت­آپ­های فعال در این زمینه برگزار شود.»

سرفصل­هایی که در این کارگاه یک روزه ارایه می‌شود شامل «تبادل تجربیات برنامه ملی کشور ایرلند و آشنایی با روش رتبه­بندی انرژی ساختمان­ها در آن، چگونگی ایجاد ساختار اجرایی ساختمان­های انرژی صفر در ایرلند، تجربیات موفق مدل کسب و کار شرکت­های خدمات انرژی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، نقش شرکت­های نوپا و استارت­آپ در دوره گذار به بهینه­سازی انرژی» است.

همچنین در این کارگاه آموزشی چارچوب طرح پایلوت جدید پروژه بهینه­سازی انرژی و محیط زیست برای ساختمان‌های مسکونی و اداری - تجاری تشریح می­شود.

این کارگاه آموزشی در روز سه‌شنبه مورخ 12 شهریور 1398 از ساعت 8:30 تا 17:00 در سالن کنفرانس پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف به آدرس "تهران، طرشت، بلوار شهید تیموری، پلاک 180، طبقه همکف"، برگزار می‌شود.

شرکت در این کارگاه با ثبت نام قبلی برای کارشناسان بهینه­سازی انرژی در ساختمان امکان پذیر و رایگان است. جهت ثبت نام مشخصات خود شامل نام، نام خانوادگی، نام شرکت متبوع، آدرس پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه را به آدرس پست الکترونیکی eeeb.ceee@isti.ir  ارسال کنید.

کلمات کلیدی