وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد

وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد

لزوم داشتن کدهای انرژی در ساختمان به دلایل متعددی همچون افزایش آگاهی نسبت به اهمیت تامین آسایش ساکنان و ارتقا کیفیت ساخت، ایجاد بستر رقابتی، اصلاحات پایدار در حوزه سیاست‌گذاری برای بهینه‌سازی انرژی و کاهش مصرف انرژی و افزایش کیفیت ساختمان، احساس می‌شود.

پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان وبینار تخصصی آموزش نحوه اجرای قوانین و کدهای ساختمانی در کشورهای پیشرو را با حضور حسین عباسی، مشاور پایداری و تحلیلگر انرژی ساختمان و عادل محقق، کارشناس ملی سامانه پایش اطلاعات انرژی و کدهای ساختمانی برگزار کرد.

در این وبینار که نوزدهم مردادماه برگزار شد پس از بررسی وضعیت تغییرات در ساخت، مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای، به نقش مهم قوانین و کدهای ساختمانی در کشورهای دیگر در بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان‌ها پرداخته شد.

ابن وبینار از مجموعه وبینارهای آموزش‌های تخصصی است که توسط پروژه برگزار می‌شود. برنامه وبینارهای آتی، در شبکه‌های اجتماعی پروژه اطلاع رسانی خواهد شد.

در ادامه برخی از اسلایدهای این وبینار را مشاهده می‌کنید.

کلمات کلیدی

تصاویر

وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد وبینار تخصصی آشنایی با قوانین و کدهای ساختمانی برگزار شد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *