رویداد شبکه‌سازی زنجیره تامین فناوری‌های بهینه‌سازی انرژی در ساختمان برگزار می‌شود

رویداد شبکه سازی دی ماه

پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط‌ زیست در ساختمان، رویداد شبکه‌سازی زنجیره تامین فناوری‌های بهینه‌سازی انرژی در ساختمان را با همکاری مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی (آما) برگزار می‌کند.

نسیم شکاری مدیر پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط­زیست در ساختمان در خصوص هدف برگزاری این رویداد گفت: «از آن جا که ضروری است؛ ظرفیت‌سازی برای اجرا راهکارهای بهینه­سازی انرژی با مشارکت بازیگران کسب‌و‌کارهای نوپا در این حوزه تسریع شود، پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست این رویداد را طرح ریزی کرد.»

این رویداد حضور نمایندگان شرکت‌های مجری، خدمات انرژی، دانش‌بنیان و استارت آپ حوزه بهینه‌سازی انرژی و ذینفعان بخش ساختمان برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود در طول برگزاری این رویداد، ظرفیت‌های موجود بازار کسب‌و‌کارهای فعال در این حوزه به هم معرفی شوند و متناسب با اعلام نیاز سمت تقاضای بازار، امکان برنامه‌ریزی برای تکمیل زنجیره تامین و شبکه‌سازی این فرآیند انجام شود.

این رویداد روز سه شنبه 24 دی ماه 1398 از ساعت 13 تا 17 در سالن کنفرانس پژوهشکده علوم و فناوری‌های انرژی شریف برگزار می‌شود. علاقه‌­مندان شرکت در رویداد می‌توانند جهت ثبت‌نام به لینک زیر در سایت ایوند مراجعه کنند.

https://evand.com/events/50235942

کلمات کلیدی