دوره مقدماتی تربیت مدرسان نرم افزارهای شبیه سازی انرژی در ساختمان

دوره مقدماتی تربیت مدرسان نرم افزارهای شبیه سازی انرژی در ساختمان

مطابق با ویرایش جدید مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و در راستای دستیابی به ساختمان‌های کم انرژی در کشور، طراحی به روش کارایی انرژی در ساختمان در بستر نرم افزار انجام می‌شود.

بنابراین لزوم آموزش مهندسان حوزه طراحی ساختمان با نرم‌افزارهای شبیه‌سازی انرژی در جامعه به صورت کاملا حرفه‌ایی و کابردی احساس می‌شود.

پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان (EEEB) با همکاری مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی کل کشور اقدام به برگزاری دوره مقدماتی تربیت مدرسان (TOT)  نرم افزارهای شبیه‌سازی انرژی در ساختمان در کشور کرده است.

بخشی از این دوره که در شهریور و مهر 1399 به صورت آفلاین برگزار می‌شود و بخش دیگر آن به صورت آنلاین خواهد بود و منتخبان دوره مقدماتی پس از دریافت نتیجه از آزمون عملی، به دوره پیشرفته راه می‌یابند.

پیش‌بینی می‌شود با تربیت جامعه مدرسان انرژی در ساختمان در کشور، گام مهمی در طراحی بهینه‌ ساختمان مطابق با اصول فنی و حرفه‌ای مرتبط با طراحی ساختمان‌های کم انرژی و بسیار کم انرژی برداشته شود.

 لازم به ذکر است با توجه به استقبال صورت گرفته از  این دوره، تکرار دوره مقدماتی و پیشرفته که بخش عمده هزینه‌های شرکت در این دوره از جانب پروژه بهینه‌سازی انرژی در ساختمان و محیط زیست صورت می‌گیرد محتمل است.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می‌شود ویدیو معرفی دوره را تماشا کنید.

کلمات کلیدی

تصاویر

دوره مقدماتی تربیت مدرسان نرم افزارهای شبیه سازی انرژی در ساختمان

فیلم ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *