دوره‌های آموزش آنلاین روش‌های نوین مدیریت مصرف ادامه دارد

دوره‌های آموزش آنلاین روش‌های نوین مدیریت مصرف ادامه دارد

پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان، با همکاری انجمن مدیریت مصرف انرژی ایران و روابط عمومی کل وزارت نیرو، اجرای دوره‌های آموزشی آنلاین روش‌های نوین مدیریت مصرف برق، آب و استفاده از انرژی خورشیدی برای روابط عمومی و شرکت‌های مادر تخصصی تابعه وزارت نیرو در دستور کار خود قرار داد.

تاکنون پنج هفته و 15 درسگفتار از این برنامه به صورت آنلاین برگزار شده که با استقبال خوبی از سوی کارکنان روابط عمومی وزرات نیرو در کل کشور قرار گرفته است.

در این دوره‌ها موضوعاتی چون مروری بر قوانین مرتبط با انرژی، فرهنگ سازی در استفاده بهینه از تجهیزات الکتریکی در مساجد، حسینه‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، مدیریت مصرف و ممیزی انرژی الکتریکی در سازمان‌های دولتی و نهادهای عمومی و معماری مبنتی بر اقلیم در ایران برای نیازهای سرمایی تدریس شده است.

این دوره‌ها توسط اساتید مجرب و با اتکا به اطلاعات به روز و کاربردی اجرا شده‌اند و جهت سنجش اثربخشی آنان، از شرکت‌کنندگان هر دوره پیش آزمون و پس آزمون گرفته شده است.

این دوره‌ها تا پایان سال 1399 ادامه دارند و به صورت هفتگی برگزار می‌شوند.

 

ویدیوی کلاس‌های آنلاین به مرور در کانال آپارات پروژه قرار می‌گیرد:

http://www.aparat.com/eeeb

همچنین برخی از فایل‌های ارایه اساتید در پیوست است. از علاقه‌مندان دعوت می‌شود برای دریافت فایل‌های دیگر در مقاطع زمانی دیگر به همین آدرس مراجعه کنند.

کلمات کلیدی

تصاویر

دوره‌های آموزش آنلاین روش‌های نوین مدیریت مصرف ادامه دارد دوره‌های آموزش آنلاین روش‌های نوین مدیریت مصرف ادامه دارد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *