دوره‌های آموزشی آنلاین روش‌های نوین مدیریت مصرف برق، آب و استفاده از انرژی خورشیدی

ارتباطات راهبری برای کارکنان روابط عمومی درباره بهره‌وری انرژی

پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان با همکاری روابط عمومی وزارت نیرو و انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران، دوره‌های آموزشی آنلاین روش‌های نوین مدیریت مصرف برق، آب و استفاده از انرژی خورشیدی برای مدیران روابط عمومی و روسای شرکت‌های مادر تخصصی تابعه وزارت نیرو را اجرا می‌کند.

برنامه افتتاحیه این سلسله کارگاه‌ها روز یکشنبه سی دی ماه برگزار شد. در این برنامه مهندس نسیم شکاری، مدیر ملی پروژه بهینه‌سازی انرژی محیط زیست و انرژی در ساختمان، با تشکر از همکاری روابط عمومی وزارت نیرو و انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران بر اهمیت سنجش اثربخشی کارگاه‌ها تاکید کرد.

دکتر صدیقه ببران، مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو نیز با تشکر از دوره شکل گرفته عنوان کرد که تمامی اقدامات با پایبندی به اصل زیست محیطی، فعالیت و توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر با نگرش پیوند میان آب، انرژی، محیط زیست، مدیریت ریسک و پایبندی به اصول توسعه پایدار انجام شده است.

دکتر فرزاد جعفرکاظمی، رییس انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران در خصوص روند و جزییات کلاس‌ها برای مخاطبان صحبت کرد.

در ادامه برنامه افتتاحیه از این سری برنامه‌ها، خانم روت گومز مشاور اسپانیایی پروژه، کارگاه آنلاینی را در خصوص راهبردهای رسانه‌ای در خصوص بهینه‌سازی انرژی برای شرکت کنندگان ارایه داد.

نسخه بلند ارایه خانم گومز با عنوان "ارتباطات راهبری برای کارکنان روابط عمومی درباره بهره‌وری انرژی"

https://aparat.com/v/F7qwi

مترجمی همزمان این برنامه بر عهده خانم ساغر کوهستانی بوده است.

همچنین فایل PDF پرزنتیشن نیز در همین صفحه قابل دانلود است.

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *