بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند

بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند

پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان با همکاری موسسه مردم نهاد چراغ راگا و آموزش و پرورش استان تهران دوره‌های آموزشی آشنایی با مفاهیم انرژی و بهینه‌سازی آن را برای دانش آموزان در مقاطع مختلف اجرا می‌کند.

در اولین قدم از این برنامه، دانش آموزان مقطع ابتدایی از 14 مدرسه، منطقه 13 آموزش و پرورش استان تهران آموزش‌های عمومی درباره مفاهیم انرژی، انرژی پاک و بهینه سازی انرژی را دریافت کردند.

این دوره آموزشی آنلاین، با حضور 520 نفر شرکت کننده انجام شد که از این تعداد، 45 نفر معلم و 25 نفر پرسنل آموزشی و بقیه دانش آموزان مقطع دبستان بودند.

در انتهای این دوره آموزشی از دانش آموزان خواسته شد با توجه به مفاهیم فراگرفته شده، نقاشی‌هایی در حوزه انرژی و محیط زیست و راهکارهای ساده کاهش مصرف انرژی در منزل را برای معلمان خود ارسال کنند.

برخی از این نقاشی ها در ادامه آمده است.  

کلمات کلیدی

تصاویر

بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند بیش از 400 دانش آموز تهرانی با مفاهیم انرژی و انرژی پاک آشنا شدند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *