اولین سمینار تخصصی معرفی انرژی و سامانه پایش اطلاعات انرژی در ساختمان

اولین سمینار تخصصی معرفی انرژی و سامانه پایش اطلاعات انرژی در ساختمان

پروژه بین‌المللی بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان اولین وبینار تخصصی خود را برگزار می‌کند.

وبینار تخصصی معرفی شناسنامه انرژی و سامانه پایش اطلاعات انرژی در ساختمان برای متخصصان و علاقه‌مندان به این حوزه به صورت آنلاین اجرا می‌شود.

عادل محقق کارشناس ملی سامانه پایش اطلاعات انرژی و کدهای ساختمانی و مدرس دوره درباره اجرای این پروژه گفت: « امروز نیاز برای ساخت خانه‌های با کیفیت و ارزش‌گذاری واقعی املاک بر اساس اصول اولیه معیارهای توسعه پایدار امری ضروری است. از سوی دیگر، مصرف بالای انرژی در ساختمان‌های دولتی و شخصی بایستی به نحوه مطللوبی کنترل و مدیریت شود بنابراین پایش اطلاعات انرژی در ساختمان‌ها و ارایه آمار به مجموعه آماری کشور نیاز‌مند یک سیستم پایش و کنترلی مناسب و ملی است.»

محقق اضافه کرد: «در این وبینار پس از معرفی پروژه، دلایل لزوم داشتن کدها و استاندارد مرتبط با انرژی در ساختمان و ارایه تجربیات کشورهای دیگر، به بررسی ساختارهای موجود در کشور برای بازبینی کدهای ساختمانی و برچسب معیار مصرف انرژی و پیش‌بینی کسب‌و‌کارهای حوزه بهینه‌سازی در صنعت ساختمان کشور خواهیم پرداخت.»

مخاطبان این وبینار می‌توانند فعالان و متخصصان حوزه انرژی و محیط زیست، اعضای سازمان نظام مهندسی، متخصصان و دانشجویان انرژی و مهندسی، شرکت‌های مهندسین مشاور و پیمانکاری، انبوه‌سازان مسکن، تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و فعالان کسب و کار حوزه ساختمان باشند.   

این برنامه رایگان است و روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه ساعت 16 به مدت دو ساعت برگزار می شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنند.

https://eseminar.tv/wb6929

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *